Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Медичний дистилятор води — характеристики, застосування

фото медичного дистилятора води в лабораторній кімнаті в лікарні

Робота з медобладнанням невідривно пов’язана з його дезінфекцією. Найбільш ефективною і економічною вважається обробка водяним паром. Згідно з рекомендаціями ВОЗ, використання парових автоклавів в стоматологічних кабінетах, косметологічних клініках та медичних установах є універсальним способом дезінфекції інструментів.

Щоб автоклав сумлінно відпрацював заявлений виробником термін, необхідно створити комфортні умови експлуатації. Стабільну електрику, відсутність різких стрибків напруги, своєчасне очищення, діагностика можливих поломок, «правильна» вода — складають «комфортні умови» використання парового стерилізатора.

Принцип роботи дистилятора води — основні правила і нюанси

Дистиляція — універсальний спосіб очищення рідин від шкідливих домішок й мінеральних речовин. Процес протікає за таким способом: вода, досягаючи температури кипіння, починає випаровуватися і конденсуватися на стінках та кришці ємності, в якій знаходиться. Краплі, що стікають по стінках резервуара, є дистилятом. Установки, що дозволяють отримувати дистилят в великих кількостях, називаються «Аквадистиллятор». Радіонукліди, домішки, солі кальцію, важких металів та інші компоненти не містяться в дистильованої воді.

Використання обладнання для дистиляції води — необхідна умова для правильного і повноцінного функціонування парового автоклава. Проста водопровідна вода — джерело хлоридів, солей заліза і кальцію.

Особливості функціонування

  • Сучасні моделі аквадистиляторів забезпечені опцією приготування «холодного» і «гарячого» дистиляту. «Гарячим» вважається продукт, температура якого досягла 80 °С. Це необхідна умова для роботи з розчинами з високою насиченістю;
  • Опція «автоматичного відключення» дозволила спростити процес контролю подачі води. Якщо з якихось причин рідина припинить надходити в агрегат, пристрій відключиться;
  • Наявність власного збірника дистиляту сприяє спрощенню зберігання готового продукту. Деякі аквадистилятори припускають можливість об’єднання в систему з іншими агрегатами;
  • Нержавіюча сталь використовується в якості основного матеріалу при виготовленні корпусу та головних деталей приладу. Корозійна стійкість і довгий термін служби зробили цей метал універсальним матеріалом для взаємодії з водяною парою.

Характеристики дистильованої води

  • Без запаху і смаку;
  • Прозорість;
  • Показник іонів водню (pH-баланс) від 5 до 6,8;
  • Відсутність солей кальцію;
  • Неприпустимість наявності солей важких металів, солей сірчаної (сульфатів), азотної (нітратів), соляної (хлоридів) кислот і вуглекислого газу.

Де купити дистилятор води за вигідною ціною в Полтаві

Компанія «Полтава Медобладнання» пропонує медичні дистилятори води за найнижчими цінами в Полтаві. Міжнародна сертифікація продукції, широкий асортимент товарів і вигідні умови співпраці гарантовані для кожного клієнта. З нами будь-яка покупка стає вдалою.

Інші статті
' 27th, 2020 Автоклав медичний купити в Полтаві за вигідною ціною

Будь-яка установа медичного профілю – державна лікарня і навіть приватна клініка повинна бути оснащеною таким

фото пластикового контейнера для штучної крові при використанні якого потрібен паровий стерилізатор
1st, 2018 Штучна кров – винахід, здатний врятувати життя

Втрата великої кількості крові вкрай небезпечна для життя людини. У таких ситуаціях потрібно екстрене медичне втручання

на фото зображений набір пробірок для крові для аналізу
צ 17th, 2019 Чи може новий аналіз крові на хворобу Альцгеймера замінити методи візуалізації і пункцію?

Пошук біомаркерів при хворобі Альцгеймера (AD), що досяг клінічного рівня, був

23rd, 2019 Характеристики стоматологічного парового стерилізатора

Сьогодні в стоматологічній практиці використовуються різноманітні автоклави.

error: Content is protected !!