Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Коли не обійтися без покупки стерилізатора?

Фото автоклава для стерилізації - простий і доступний спосіб дезінфекції

Призначення автоклава — стерилізація медичних інструментів й матеріалів. Парові моделі — найпопулярніший вид обладнання. Відповідність міжнародним стандартам якості дозволяє даному різновиду агрегатів стати незамінним помічником для лікарів, стоматологів, косметологів і працівників науково-дослідних лабораторій. Придбання електричного парового стерилізатора в компанії «Полтава Медобладнання» — кращий варіант вирішення питань дезінфекції медичних інструментів.

Що можна обробляти паровим стерилізатором?

 • Флакони з лікарськими препаратами, стійкі до теплового впливу;
 • Хірургічні інструменти;
 • Скляні вироби: шприци, пробірки, колби, мензурки, палички для перемішування, муфти та інший посуд;
 • Текстиль, стійкий до високих температур;
 • Термостійка гума та вироби з неї: пробки, газовідвідні трубки;
 • Стоматологічні інструменти;
 • Обладнання невеликих розмірів в салонах краси та косметологічних клініках: залізні та скляні пилки, пінцети, кусачки, ножиці, малі, середні, великі кліпери, пушери і фрези.

Класифікація автоклавів

Відповідно до Європейського стандарту агрегати для парової стерилізації діляться на 3 класу:

 • N — використовується для роботи з виробами з цільного металу з гладкою поверхнею (без спайок, кріплень, виїмок). Інструменти, дезінфікуючі в пристроях даного класу, не повинні мати потребу в упаковці. Переважно клас N використовується в салонах краси та перукарнях;
 • S — пристрої, популярні в стоматології. Підходить для роботи з інструментами з силікону, металу, пористих матеріалів. Їм обробляють тканини і вироби в упаковці;
 • B — універсальний паровий стерилізатор. Доповнення у вигляді фракціонованого передвакууму дозволило працювати з виробами в упаковці та без неї. Автоклав підходить для дезінфекції різних матеріалів: пластика, металу, силікону, текстилю. Незважаючи на високу вартість, агрегати класу B затребувані в медичних установах і багатьох стоматологів.

Автоклави в медустановах в Полтаві

Парові стерилізатори для медичних організацій відрізняються за обсягом камер, функціоналу і способам завантаження (вертикальна або горизонтальна). Через відносно низьку температуру пара (120–130 °С), даний тип автоклавів дозволяє обробляти інструменти, якими заборонений контакт з сухожаром (середня температура впливу — близько 180 °С). Зручність використання, короткий цикл обробки, низькі енерговитрати, відповідність світовим стандартам якості — парові агрегати заслужено стали найбільш затребуваним типом стерилізаторів. Медзаклади використовують всі 3 класу пристроїв (N, S, B) в залежності від виду оброблюваних виробів і матеріалів.

Автоклави в салонах краси та косметологічних клініках в Полтаві

Паровий вид стерилізації використовується в косметологічних клініках. Інструменти обробляються паром, приблизна температура якого становить 130 °С під тиском 3,5 Бар. Сучасні клініки застосовують обладнання 2 класів: N — без вакуумного насоса і B — з попередньої вакуумізації та вакуумним сушінням.

Салони краси переважно вибирають агрегати з ультразвуковим, ультрафіолетовим або повітряним (сухожарові) способами стерилізації.

Автоклави в стоматологічних клініках в Україні

Згідно ВООЗ, паровий спосіб стерилізації для стоматології є рекомендованим типом дезінфекції. Обробка проводиться в кілька етапів:

 • Підготовка;
 • Стерилізація;
 • Сушка;
 • Охолодження інструментів.

Використання насиченого пару під високим тиском є ​​найпростішим і доступним способом дезінфекції. Стерилізація здійснюється наступним чином: пар подається в камеру з інструментами під високим тиском. У більш сучасних моделях передбачена функція пульсуючого вакууму. Для роботи агрегату необхідно обладнання для дистиляції води. Складна система фільтрації, барометр, датчики контролю, дозволяють зробити процес максимально ефективним і безпечним. У стоматологічних кабінетах використовуються автоклави класу S, рідше B.

«Полтава Медобладнання»: паровий стерилізатор-автоклав у Полтаві за доступною ціною

Наша компанія є лідером на ринку парових стерилізаторів в Україні. Ми пропонуємо найбільш затребувані моделі (стерилізатор паровий ГП-560-1, ГП-560-2, ГПД-700, ДП-400, ВК-75 та багато інших) за доступними розцінками. Широкий асортимент сертифікованої продукції, вигідні умови співпраці і відмінний сервіс подарують Вам позитивні емоції і задоволення від покупки. Вибираючи якісне обладнання, Ви економите гроші на його обслуговуванні і експлуатації.

Інші статті
на фото зображений набір пробірок для крові для аналізу
Wednesday April 17th, 2019 Чи може новий аналіз крові на хворобу Альцгеймера замінити методи візуалізації і пункцію?

Пошук біомаркерів при хворобі Альцгеймера (AD), що досяг клінічного рівня, був

бактерии бронхита под микроскопом, которые уничтожаются при помощи медицинского автоклава
Thursday September 13th, 2018 Хвороботворні бактерії більше не бояться дезінфікуючих засобів

У медичних установах по всьому світу використовується засіб для знезараження рук - САНІТАЙЗЕР.

фото доктора, який несе орган для трансплантації в стерильному контейнері
Thursday November 1st, 2018 Донорські органи – сотні життів буде врятовано!

Вирішити проблему очікування донорських органів вирішили...

Зображення стерильних інструментів, розкладених на столі перед операцією, які продезінфікував автоклав.
Thursday November 1st, 2018 В історії хірургії не все стерильно

Медицина виникла за багато століть до нашої ери. Ще в епоху стародавніх цивілізацій люди проводили хірургічні втручання

error: Content is protected !!