Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Коли не обійтися без покупки стерилізатора?

Фото автоклава для стерилізації - простий і доступний спосіб дезінфекції

Призначення автоклава — стерилізація медичних інструментів й матеріалів. Парові моделі — найпопулярніший вид обладнання. Відповідність міжнародним стандартам якості дозволяє даному різновиду агрегатів стати незамінним помічником для лікарів, стоматологів, косметологів і працівників науково-дослідних лабораторій. Придбання електричного парового стерилізатора в компанії «Полтава Медобладнання» — кращий варіант вирішення питань дезінфекції медичних інструментів.

Що можна обробляти паровим стерилізатором?

 • Флакони з лікарськими препаратами, стійкі до теплового впливу;
 • Хірургічні інструменти;
 • Скляні вироби: шприци, пробірки, колби, мензурки, палички для перемішування, муфти та інший посуд;
 • Текстиль, стійкий до високих температур;
 • Термостійка гума та вироби з неї: пробки, газовідвідні трубки;
 • Стоматологічні інструменти;
 • Обладнання невеликих розмірів в салонах краси та косметологічних клініках: залізні та скляні пилки, пінцети, кусачки, ножиці, малі, середні, великі кліпери, пушери і фрези.

Класифікація автоклавів

Відповідно до Європейського стандарту агрегати для парової стерилізації діляться на 3 класу:

 • N — використовується для роботи з виробами з цільного металу з гладкою поверхнею (без спайок, кріплень, виїмок). Інструменти, дезінфікуючі в пристроях даного класу, не повинні мати потребу в упаковці. Переважно клас N використовується в салонах краси та перукарнях;
 • S — пристрої, популярні в стоматології. Підходить для роботи з інструментами з силікону, металу, пористих матеріалів. Їм обробляють тканини і вироби в упаковці;
 • B — універсальний паровий стерилізатор. Доповнення у вигляді фракціонованого передвакууму дозволило працювати з виробами в упаковці та без неї. Автоклав підходить для дезінфекції різних матеріалів: пластика, металу, силікону, текстилю. Незважаючи на високу вартість, агрегати класу B затребувані в медичних установах і багатьох стоматологів.

Автоклави в медустановах в Полтаві

Парові стерилізатори для медичних організацій відрізняються за обсягом камер, функціоналу і способам завантаження (вертикальна або горизонтальна). Через відносно низьку температуру пара (120–130 °С), даний тип автоклавів дозволяє обробляти інструменти, якими заборонений контакт з сухожаром (середня температура впливу — близько 180 °С). Зручність використання, короткий цикл обробки, низькі енерговитрати, відповідність світовим стандартам якості — парові агрегати заслужено стали найбільш затребуваним типом стерилізаторів. Медзаклади використовують всі 3 класу пристроїв (N, S, B) в залежності від виду оброблюваних виробів і матеріалів.

Автоклави в салонах краси та косметологічних клініках в Полтаві

Паровий вид стерилізації використовується в косметологічних клініках. Інструменти обробляються паром, приблизна температура якого становить 130 °С під тиском 3,5 Бар. Сучасні клініки застосовують обладнання 2 класів: N — без вакуумного насоса і B — з попередньої вакуумізації та вакуумним сушінням.

Салони краси переважно вибирають агрегати з ультразвуковим, ультрафіолетовим або повітряним (сухожарові) способами стерилізації.

Автоклави в стоматологічних клініках в Україні

Згідно ВООЗ, паровий спосіб стерилізації для стоматології є рекомендованим типом дезінфекції. Обробка проводиться в кілька етапів:

 • Підготовка;
 • Стерилізація;
 • Сушка;
 • Охолодження інструментів.

Використання насиченого пару під високим тиском є ​​найпростішим і доступним способом дезінфекції. Стерилізація здійснюється наступним чином: пар подається в камеру з інструментами під високим тиском. У більш сучасних моделях передбачена функція пульсуючого вакууму. Для роботи агрегату необхідно обладнання для дистиляції води. Складна система фільтрації, барометр, датчики контролю, дозволяють зробити процес максимально ефективним і безпечним. У стоматологічних кабінетах використовуються автоклави класу S, рідше B.

«Полтава Медобладнання»: паровий стерилізатор-автоклав у Полтаві за доступною ціною

Наша компанія є лідером на ринку парових стерилізаторів в Україні. Ми пропонуємо найбільш затребувані моделі (стерилізатор паровий ГП-560-1, ГП-560-2, ГПД-700, ДП-400, ВК-75 та багато інших) за доступними розцінками. Широкий асортимент сертифікованої продукції, вигідні умови співпраці і відмінний сервіс подарують Вам позитивні емоції і задоволення від покупки. Вибираючи якісне обладнання, Ви економите гроші на його обслуговуванні і експлуатації.

Інші статті
Ħ 29th, 2019 Медичний стерилізатор ГК-100-3

Паровий стерилізатор ГК-100-3 створюється для знезараження інструментів медичного

' 19th, 2020 На що варто звернути увагу при покупці парового стерилізатора ГК-100-5

Сучасні виробники медичних автоклавів намагаються максимально поліпшити функціонал і якість випущених моделей

зображення доктора, пивна терапія здатна врятувати життя людині
13th, 2019 Пивна терапія

Для порятунку життя людини медикам нерідко доводиться вдаватися до нетрадиційних

' 6th, 2019 Якісний медичний дистиллятор води купити в Полтаві

Основною сферою використання апаратів для дистиляції води вважається медицина. Устаткування виробляє звільнення питн

error: Content is protected !!