Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Принцип роботи парового стерилізатора ГК-100-3

Фото бікс для парового стерилізатора

Стерилізатор паровий типу ГК-100-3 – це спеціальний апарат, розроблений для стерилізації та дезінфікування медичного інструментарію за рахунок насиченої водяної пари. Для контролю стадій стерилізації автоклав оснащують мікропроцесором. Вбудована вакуумна система усуває пар з камери після закінчення заданого процесу. Як результат, після дезінфікування вироби залишаються сухими.

Навіщо використовують стерилізатори парові ГК-100-3

Автоклави моделей ГК-100-3 затребувані в медичних установах. Агрегати застосовуються для знезараження інструментів, шовних і перев’язувальних матеріалів, одягу, лабораторного посуду та інших предметів, які необхідно стерилізувати.

Пристрій парового стерилізатора ГК-100-3, етапи застосування

Базовим елементом автоклава виступає герметична водопарова камера, де кип’ятиться вода і накопичується пар. Для подачі пари в стерилізаційному процесі використовуються спеціальні отвори. Застосування автоклава включає наступні етапи:

  1. Предмети, зібрані для дезінфікування, поміщаються в спеціальні коробки – бікси. Медичний інструментарій, матеріали для перев’язки, білизну рекомендується розкладати по різних біксах. Крім того, вироби для процесу стерилізації потрібно закладати в автоклав таким чином, щоб після закінчення циклу знезараження будь-який з них можна було витягти з бікси, не торкаючись інших.
  2. Перед тим, як запустити стерилізатор паровий напівавтоматичний ГК-100-3 для контролю стерильності матеріалу в кінці циклу в кожної біксі розміщують спеціальні індикатори. Це можуть бути пробірки з речовиною температури плавлення, подібній процесу стерилізації.
  3. Після закінчення циклу дезінфікування бікси потрібно пломбувати. Стерильність таких закритих коробок зберігається протягом 72 годин. Бікси, що залишилися відкритими, втрачають стерильність.

Стерилізатор паровий ГК керівництво по експлуатації передбачає використовувати тільки особами, які вивчили інструкцію і тими, що ознайомилися з пристроєм апарату. Під час використання обладнання важливо дотримуватися техніки безпеки.

Купити стерилізатор паровий ГК-100 за ціною виробника

Вибираючи автоклав, важливо враховувати специфіку установи, де він буде розміщений. Купити якісний пристрій для дезінфекції краще в спеціалізованому магазині. На сайті компанії «Полтава медобладнання» представлені автоклави різних моделей від виробника. Товари відповідають європейським стандартам, що підтверджується спеціальними сертифікатами. Заповніть форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за вказаним номером, і фахівці компанії розкажуть про особливості тієї чи іншої моделі. Купити стерилізатор паровий ГК-100-3 в Полтаві можна з доставкою по Україні. Відсутність посередників забезпечує ціну без зайвих накруток та комісій.

Інші статті
15th, 2020 Стерилізатор паровий ГК-100-3

Завдяки численним функціям безпеки парові стерилізатори ГК-100-3 відповідають найвищим стандартам і вимогам

' 19th, 2020 На що варто звернути увагу при покупці парового стерилізатора ГК-100-5

Сучасні виробники медичних автоклавів намагаються максимально поліпшити функціонал і якість випущених моделей

фото дівчини з красивими зубами і яблуком. Щоб зуби були здоровими, а посмішка сяючою, вчені провели кілька випробувань
27th, 2019 Що їсти, щоб зберегти здоров’я зубів?

Став відомий продукт, властивості якого дозволяють запобігти розвитку карієсу.

צ 11th, 2020 Стерилізатор паровий: вітчизняний або зарубіжний виробник?

Прогресивні розробки знайшли широке застосування у сучасній медицині. Так, стерилізатор паровий (автоклав) зайняв

error: Content is protected !!