Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Принцип роботи парового стерилізатора ГК-100-3

Фото бікс для парового стерилізатора

Стерилізатор паровий типу ГК-100-3 – це спеціальний апарат, розроблений для стерилізації та дезінфікування медичного інструментарію за рахунок насиченої водяної пари. Для контролю стадій стерилізації автоклав оснащують мікропроцесором. Вбудована вакуумна система усуває пар з камери після закінчення заданого процесу. Як результат, після дезінфікування вироби залишаються сухими.

Навіщо використовують стерилізатори парові ГК-100-3

Автоклави моделей ГК-100-3 затребувані в медичних установах. Агрегати застосовуються для знезараження інструментів, шовних і перев’язувальних матеріалів, одягу, лабораторного посуду та інших предметів, які необхідно стерилізувати.

Пристрій парового стерилізатора ГК-100-3, етапи застосування

Базовим елементом автоклава виступає герметична водопарова камера, де кип’ятиться вода і накопичується пар. Для подачі пари в стерилізаційному процесі використовуються спеціальні отвори. Застосування автоклава включає наступні етапи:

  1. Предмети, зібрані для дезінфікування, поміщаються в спеціальні коробки – бікси. Медичний інструментарій, матеріали для перев’язки, білизну рекомендується розкладати по різних біксах. Крім того, вироби для процесу стерилізації потрібно закладати в автоклав таким чином, щоб після закінчення циклу знезараження будь-який з них можна було витягти з бікси, не торкаючись інших.
  2. Перед тим, як запустити стерилізатор паровий напівавтоматичний ГК-100-3 для контролю стерильності матеріалу в кінці циклу в кожної біксі розміщують спеціальні індикатори. Це можуть бути пробірки з речовиною температури плавлення, подібній процесу стерилізації.
  3. Після закінчення циклу дезінфікування бікси потрібно пломбувати. Стерильність таких закритих коробок зберігається протягом 72 годин. Бікси, що залишилися відкритими, втрачають стерильність.

Стерилізатор паровий ГК керівництво по експлуатації передбачає використовувати тільки особами, які вивчили інструкцію і тими, що ознайомилися з пристроєм апарату. Під час використання обладнання важливо дотримуватися техніки безпеки.

Купити стерилізатор паровий ГК-100 за ціною виробника

Вибираючи автоклав, важливо враховувати специфіку установи, де він буде розміщений. Купити якісний пристрій для дезінфекції краще в спеціалізованому магазині. На сайті компанії «Полтава медобладнання» представлені автоклави різних моделей від виробника. Товари відповідають європейським стандартам, що підтверджується спеціальними сертифікатами. Заповніть форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за вказаним номером, і фахівці компанії розкажуть про особливості тієї чи іншої моделі. Купити стерилізатор паровий ГК-100-3 в Полтаві можна з доставкою по Україні. Відсутність посередників забезпечує ціну без зайвих накруток та комісій.

Інші статті
Sunday December 29th, 2019 Медичний стерилізатор ГК-100-3

Паровий стерилізатор ГК-100-3 створюється для знезараження інструментів медичного

Monday July 15th, 2019 Як правильно купити дистилятор води в Україні

Проблема очищення води актуальна в багатьох містах України. Оптимальним рішенням виступає дистилятор

фото імпульсів мозку здатних видавати звуки, які були записані фахівцями
Friday February 22nd, 2019 Звукове відтворення імпульсів мозку

Вченими з університету округу Колумбія була розроблена інноваційна система

фото инструментов для маникюра, подготовленных для обработке в медицинском автоклаве.
Wednesday February 6th, 2019 Медичний автоклав стали використовувати в салонах манікюру

Спочатку автоклави розроблялися для стерилізації медичних інструментів. Створення чистоти в них забезпечується завдяки

error: Content is protected !!