Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Чому купити стерилізатор паровий автоматичний ГК – вигідно

Фото занурення медичного інструментарію в паровий стерилізатор

Такий пристрій для дезінфікування медичних інструментів, як стерилізатор паровий ГК, є незамінним для роботи медичних установ, стоматологій та лабораторій. Апарат допомагає швидко знезаразити матеріали, використовувані у роботі. Обсяг камери залежить від моделі пристрою. Наприклад, стерилізатор паровий автоклав ГК-100, має містку столітрову камеру.

Стерилізатор паровий горизонтальний ГК-100 режими роботи

Камера агрегату виготовлена ​​з високолегованої сталі, що забезпечує її прогрів за 35 хвилин. Стерилізатор паровий ГК-100 з автоматичним управлінням працює в наступних режимах:

  1. Температурний режим 120 ° C і тиском 0,11 мПа триває 20 хвилин.
  2. Температурний режим 126 ° C і тиском 0,14 мПа триває 10 хвилин.
  3. Температурний режим 134 ° C і тиском 0,20 мПа виконується за 5 хвилин.

Стерилізатор паровий горизонтальний ГК виступає гідним конкурентом зростаючого ринку медобладнання. Будь-який з подібних апаратів володіє відмінними можливостями, характеристиками та призначенням. Такі медустанови, як лікарні, санаторії, оздоровчі центри та лабораторії дотримуються санітарно-гігієнічних вимог, а саме дезінфікування інструментів та аксесуарів. Перевагою агрегату виступає вакуумне сушіння. Це істотно підвищує якість очищення предметів, до того ж ризик зловити додаткові забруднення із зовнішнього середовища у оброблених виробів набагато нижче.

Стерилізатори парові медичні ГК – переваги

Апарати для стерилізації, представлені на сайті, виготовлені українським виробником відповідно до європейських стандартів. Це підтверджують сертифікати, реєстраційні посвідчення на стерилізатор паровий ГК-100 і агрегати інших моделей. Купуючи апарат у вітчизняного виробника можна розраховувати на адекватну ціну (в порівнянні з іноземними аналогами зі схожими функціями) і на високу ефективність. Перелік переваг автоклавів серії ГК включає:

  1. Значний обсяг камери для дезінфікування великої кількості виробів за один цикл.
  2. Швидкий прогрів камери апарату.
  3. Економічність – для роботи пристрій вимагає не більше 12,5 кВт.
  4. Камера агрегату виготовлена ​​з міцної, стійкої до корозії сталі.
  5. Система управління напівавтоматична.
  6. Безпека для оточуючих медпрацівників та операторів.
  7. Механізований цикл спрощує роботу оператора.

Зверніть увагу, що стелажі та кошики потрібно докуповувати окремо, так як стандартна комплектація їх не включає. Замовити агрегат вітчизняного виробництва вигідно, тому що запасні частини для стерилізатора парового ГК 100 можна буде придбати в Україні за прийнятною ціною.

Забезпечте комфортну роботу своєму медичному закладу – використання автоклавів полегшить працю лікарів та медсестер, а також захистить їх від патогенних бактерій. Замовте стерилізатор паровий автоклав ГК, залишивши заявку на сайті, або зателефонував за вказаним телефоном. Відсутність посередників дозволяє встановлювати адекватні ціни. Кур’єри доставляють товар до будь-якого населеного пункту України.

Інші статті
Ħ 24th, 2020 Стерилізатор купити за ціною виробника

Парові медичні стерилізатори, по-іншому відомі, як автоклави, призначені для обробки

Ħ 10th, 2020 Як уникнути несправностей стерилізатора парового ГК-100

Використовувати автоклав можуть тільки ті співробітники медустанови, які пройшли спеціальне навчання, вивчили документацію про апарат, його

Ħ 22nd, 2019 Медичний стерилізатор ГПД-560-2

Автоматичний паровий стерилізатор ГПД-560-2 відрізняється простотою, зручністю в експлуатації, а також безпекою для оточення

15th, 2020 Основні принципи стерилізації інструментів в парових автоклавах

Стерильність медичного обладнання — один з головних критеріїв успішної роботи

error: Content is protected !!