Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Стерилізатор ціна в Полтаві від виробника

Фото хірургічного інструментарію для стоматології

Дезінфікування інструментарію і матеріалів у медичних установах є відповідальним і трудомістким процесом. Проводиться він максимально ретельно, що дозволяє запобігти зараженню пацієнтів і медичного персоналу. Тому автоклав для медичних інструментів в Полтаві високо затребуваний. Агрегат входить до переліку видів медичного обладнання для стерилізації, виготовляється у формі герметичної камери, де патогенна мікрофлора усувається під впливом пару.

Види апаратів для дезінфікування

На сьогоднішній день існує кілька моделей стерилізаторів: вертикальні і горизонтальні; оснащені хитним або обертовим обладнанням. Агрегат може виготовлятися з кришкою або без неї. Пристроями, що перемішують прилад може запускатися за рахунок електрики, пневматики або вручну. Згідно вбудованим функціям, стерилізатори парові медичні купити можна, згідно з такими класифікаціями:

 1. Клас B: апарати, оснащені функцією передвакуум, а також вакуумною сушкою. Серед усього переліку парових стерилізаторів цей вид вважається найкомфортнішим. Він розроблений для знезараження всіх різновидів медичних інструментів і матеріалів. Найчастіше застосовується в стоматологічній та хірургічній практиках.
 2. Клас S: володіє вакуумним сушінням, проте відсутній передвакуум. Подібний вид автоклава застосовується для обробки інструментарію без складних порожнин та пір з гладкою поверхнею. У них стерилізують матеріали без упаковки.
 3. Клас N: апарати виробляються без передвакууму і вакуумної сушки. Експлуатація медичних автоклавів такого класу допускає дезінфікування бесполосного інструментарію і загорнутого в тканинні матеріали.

У компанії «Полтава медобладнання» можна купити стерилізатор паровий, ціна якого в Україні буде залежати від наступних факторів:

  • тип конструкції (горизонтальна, вертикальна);
  • температура впливу;
  • тривалість стерилізаційного циклу;
  • ступінь мобільності (стаціонарний, переносний);
  • режим роботи (автоматичний, напівавтоматичний).

Крім того, дані про стерилізаційний процес можуть виводитися на р / к дисплеї, встановленому в автоклаві.

Електричний паровий стерилізатор в Полтаві ціна

Компанія «Полтава медобладнання» реалізує професійне обладнання для медичних установ. Зробити замовлення можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за вказаним номером. Зручна система логістики дозволяє доставляти товар до будь-якого населеного пункту України в лічені терміни.

Замовте на сайті стерилізатор, ціна в Полтаві якого вказана від виробника і не буде занадто високою, через відсутність посередників. Не впевнені у виборі? Зателефонуйте за вказаним номером або залиште заявку на сайті, і кваліфіковані співробітники допоможуть вам знайти потрібний стерилізатор.

Інші статті
Monday February 3rd, 2020 Паровий стерилізатор для манікюрного сервісу

Невід'ємним етапом діяльності манікюрного сервісу виступає знезараження інструментів для проведення манікюру. Методика гарантує

Sunday December 29th, 2019 Медичний стерилізатор ГК-100-3

Паровий стерилізатор ГК-100-3 створюється для знезараження інструментів медичного

Thursday April 23rd, 2020 Чому купити стерилізатор паровий автоматичний ГК – вигідно

Такий пристрій для дезінфікування медичних інструментів, як стерилізатор паровий ГК, є незамінним для роботи мед...

Зображення стерильних інструментів, розкладених на столі перед операцією, які продезінфікував автоклав.
Thursday November 1st, 2018 В історії хірургії не все стерильно

Медицина виникла за багато століть до нашої ери. Ще в епоху стародавніх цивілізацій люди проводили хірургічні втручання

error: Content is protected !!