Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Стерилізатор паровий: вітчизняний або зарубіжний виробник?

Прогресивні розробки знайшли широке застосування у сучасній медицині. Так, стерилізатор паровий (автоклав) зайняв лідируючі позиції серед відомих агрегатів для підтримки бездоганної стерильності. Апарат забезпечує якісне проведення знезараження та дезінфекції інструментарію медичного призначення. Обладнання обов’язково повинно використовуватися в державних, приватних клініках, а також лабораторіях.

Важливі нюанси

Кардинальних відмінностей між автоклавами зарубіжного та українського виробництва не встановлено. Коли для вашого медичного закладу потрібно купити стерилізатор паровий, то каталоги українських виробників включають невеликий перелік агрегатів. Якщо брати до уваги організації, що надають супроводжуючу документацію, компанія «Полтава Медобладнання» гарантовано все надає. На стадії підбору варто враховувати такі важливі риси обладнання для дезінфекції:

  1. Ступінь ефективності та якість працездатності.

  2. Увага до здоров’я людини. Головний фактор покупки парового стерилізатора – автоклав дезінфікує інструментарій за рахунок водяної пари. Це усуває можливість шкідливого впливу на організм.

  3. Великі парові стерилізатори оснащені інтегрованою системою захисту, що спрацьовує при необхідності, що запобігає отриманню негативних результатів.

  4. Забезпечення гідного рівня дезинфікування у найкоротші терміни.

  5. Економічність пристроїв. Ціна стерилізатора парового окупиться через економічність використання світлових та водних ресурсів.

Грамотна експлуатація разом з професійним ТО забезпечать роботу обладнання, як мінімум, протягом десяти років. За порадою виробника, в автоклав потрібно заливати тільки дистильовану воду. Це дозволить запобігти формуванню накипу на стінках стерилізаційної камери. Дія апарату від перевіреного виробника розрахована на 3 тисячі повних робочих циклів.

Стерилізатор паровий: де купити, і за якою ціною?

ТОВ «Полтава медобладнання» з повагою ставиться до бюджету кожного покупця, тому пропонує широку лінійку пристроїв медичного призначення для знезараження. Крім того, парові стерилізатори компанії відповідають європейським стандартам якості. Тому тепер немає необхідності звертатися за агрегатами закордонних виробників. Достатньо лише зателефонувати за телефоном або замовити дзвінок на сайті. Вкажіть свої контакти і в оперативні терміни з вами зв’яжуться фахівці компанії, які дадуть відповідь на всі виниклі питання.

Інші статті
Friday April 12th, 2019 Новітній портативний відеоларингоскоп

Виробник Verathon Medical представив портативний відеоларингоскоп GlideScope Go

Friday March 27th, 2020 Автоклав медичний купити в Полтаві за вигідною ціною

Будь-яка установа медичного профілю – державна лікарня і навіть приватна клініка повинна бути оснащеною таким

Sunday December 22nd, 2019 Медичний стерилізатор ГПД-560-2

Автоматичний паровий стерилізатор ГПД-560-2 відрізняється простотою, зручністю в експлуатації, а також безпекою для оточення

Friday July 19th, 2019 Навчання зварювальників у Полтаві

У зв'язку з тим, що для проведення вогненних і зварювальних робіт від виконавця вимагається дотримання норм технічної

error: Content is protected !!