Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Стерилізатор паровий: вітчизняний або зарубіжний виробник?

Прогресивні розробки знайшли широке застосування у сучасній медицині. Так, стерилізатор паровий (автоклав) зайняв лідируючі позиції серед відомих агрегатів для підтримки бездоганної стерильності. Апарат забезпечує якісне проведення знезараження та дезінфекції інструментарію медичного призначення. Обладнання обов’язково повинно використовуватися в державних, приватних клініках, а також лабораторіях.

Важливі нюанси

Кардинальних відмінностей між автоклавами зарубіжного та українського виробництва не встановлено. Коли для вашого медичного закладу потрібно купити стерилізатор паровий, то каталоги українських виробників включають невеликий перелік агрегатів. Якщо брати до уваги організації, що надають супроводжуючу документацію, компанія «Полтава Медобладнання» гарантовано все надає. На стадії підбору варто враховувати такі важливі риси обладнання для дезінфекції:

  1. Ступінь ефективності та якість працездатності.

  2. Увага до здоров’я людини. Головний фактор покупки парового стерилізатора – автоклав дезінфікує інструментарій за рахунок водяної пари. Це усуває можливість шкідливого впливу на організм.

  3. Великі парові стерилізатори оснащені інтегрованою системою захисту, що спрацьовує при необхідності, що запобігає отриманню негативних результатів.

  4. Забезпечення гідного рівня дезинфікування у найкоротші терміни.

  5. Економічність пристроїв. Ціна стерилізатора парового окупиться через економічність використання світлових та водних ресурсів.

Грамотна експлуатація разом з професійним ТО забезпечать роботу обладнання, як мінімум, протягом десяти років. За порадою виробника, в автоклав потрібно заливати тільки дистильовану воду. Це дозволить запобігти формуванню накипу на стінках стерилізаційної камери. Дія апарату від перевіреного виробника розрахована на 3 тисячі повних робочих циклів.

Стерилізатор паровий: де купити, і за якою ціною?

ТОВ «Полтава медобладнання» з повагою ставиться до бюджету кожного покупця, тому пропонує широку лінійку пристроїв медичного призначення для знезараження. Крім того, парові стерилізатори компанії відповідають європейським стандартам якості. Тому тепер немає необхідності звертатися за агрегатами закордонних виробників. Достатньо лише зателефонувати за телефоном або замовити дзвінок на сайті. Вкажіть свої контакти і в оперативні терміни з вами зв’яжуться фахівці компанії, які дадуть відповідь на всі виниклі питання.

Інші статті
Wednesday July 1st, 2020 Якісне обладнання від вітчизняного виробника – стерилізатор паровий ГК-100-4

Знищення хвороботворних бактерій і вірусів — першорядна функція медичних автоклавів. Використання даних приладів

Monday July 22nd, 2019 5 вигідних відмінностей автоклавів

З усіх доступних способів знищення мікроорганізмів та їх спор під тиском, найефективнішим вважається паровий

Tuesday August 4th, 2020 Коли не обійтися без покупки стерилізатора?

Призначення автоклава — стерилізація медичних інструментів й матеріалів. Парові моделі — найпопулярніший вид обладнання

Wednesday October 23rd, 2019 Характеристики стоматологічного парового стерилізатора

Сьогодні в стоматологічній практиці використовуються різноманітні автоклави.

error: Content is protected !!