Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Стерилізатор паровий: вітчизняний або зарубіжний виробник?

Прогресивні розробки знайшли широке застосування у сучасній медицині. Так, стерилізатор паровий (автоклав) зайняв лідируючі позиції серед відомих агрегатів для підтримки бездоганної стерильності. Апарат забезпечує якісне проведення знезараження та дезінфекції інструментарію медичного призначення. Обладнання обов’язково повинно використовуватися в державних, приватних клініках, а також лабораторіях.

Важливі нюанси

Кардинальних відмінностей між автоклавами зарубіжного та українського виробництва не встановлено. Коли для вашого медичного закладу потрібно купити стерилізатор паровий, то каталоги українських виробників включають невеликий перелік агрегатів. Якщо брати до уваги організації, що надають супроводжуючу документацію, компанія «Полтава Медобладнання» гарантовано все надає. На стадії підбору варто враховувати такі важливі риси обладнання для дезінфекції:

  1. Ступінь ефективності та якість працездатності.

  2. Увага до здоров’я людини. Головний фактор покупки парового стерилізатора – автоклав дезінфікує інструментарій за рахунок водяної пари. Це усуває можливість шкідливого впливу на організм.

  3. Великі парові стерилізатори оснащені інтегрованою системою захисту, що спрацьовує при необхідності, що запобігає отриманню негативних результатів.

  4. Забезпечення гідного рівня дезинфікування у найкоротші терміни.

  5. Економічність пристроїв. Ціна стерилізатора парового окупиться через економічність використання світлових та водних ресурсів.

Грамотна експлуатація разом з професійним ТО забезпечать роботу обладнання, як мінімум, протягом десяти років. За порадою виробника, в автоклав потрібно заливати тільки дистильовану воду. Це дозволить запобігти формуванню накипу на стінках стерилізаційної камери. Дія апарату від перевіреного виробника розрахована на 3 тисячі повних робочих циклів.

Стерилізатор паровий: де купити, і за якою ціною?

ТОВ «Полтава медобладнання» з повагою ставиться до бюджету кожного покупця, тому пропонує широку лінійку пристроїв медичного призначення для знезараження. Крім того, парові стерилізатори компанії відповідають європейським стандартам якості. Тому тепер немає необхідності звертатися за агрегатами закордонних виробників. Достатньо лише зателефонувати за телефоном або замовити дзвінок на сайті. Вкажіть свої контакти і в оперативні терміни з вами зв’яжуться фахівці компанії, які дадуть відповідь на всі виниклі питання.

Інші статті
Monday July 15th, 2019 Як правильно купити дистилятор води в Україні

Проблема очищення води актуальна в багатьох містах України. Оптимальним рішенням виступає дистилятор

фото роздрукованого на 3Д-принтері стерильного мозку
Thursday November 1st, 2018 3D-принтер врятує від болю

В останні роки поняття тривимірного друку увійшло в повсякденне життя. За допомогою 3D-принтера можна сконструювати об'ємний предмет і

зображення доктора, пивна терапія здатна врятувати життя людині
Wednesday March 13th, 2019 Пивна терапія

Для порятунку життя людини медикам нерідко доводиться вдаватися до нетрадиційних

фото карантинної палати зі стерильними інструментами при використанні медичних автоклавів
Thursday November 1st, 2018 Обережно, інфекція!

Протоколи обробки інструментів, що застосовуються в медицині та стоматології, постійно оновлюються, відповідно до

error: Content is protected !!