Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Паровий стерилізатор для манікюрного сервісу

Фото, на якому зображено процес проведення манікюру

Невід’ємним етапом діяльності манікюрного сервісу виступає знезараження інструментів для проведення манікюру. Методика гарантує безпеку послуг, що надаються і забезпечує захист нігтів та шкірної поверхні навколо них. Все-таки тепло і волога – ідеальні умови для розвитку патогенних бактерій, які можуть спровокувати розвиток інфекцій.

З метою абсолютного усунення різних форм життєдіяльності бактерій, здатних формуватися і збиратися на інструментах для манікюру, важливо регулярно стерилізувати їх та дезінфікувати. Ефективність процесу забезпечується кількома чинниками. Вони включають методи, час і температуру обробки.

Стадії обробки манікюрних інструментів

Після завершення процедури обробки нігтьових пластин потрібно обов’язково провести знезараження використаних інструментів. Піддати стерилізації потрібно не тільки ті предмети, які застосовував майстер, а й ті, які в цей час перебували на робочій поверхні. Процес включає наступні етапи:

  1. Усунення видимих ​​забруднень. Поверхня інструменту очищається від шматочків нігтів, лакового покриття, слідів крові і т. д. Виробляється це механічним впливом за рахунок щітки або специфічного приладу, який надає вібраційний вплив.
  2. Дезінфекція. Дозволяє знищити різноманітні мікроорганізми, віруси, грибки і патогенні мікроби. Не можна пропускати цей етап, адже інфекція пошириться в повітрі, що збільшить загрозу зараження. Процес здійснюється за допомогою спеціальних дезінфікуючих розчинів.
  3. Стерилізація. Заключний етап, проводиться для абсолютного знищення бактерій, здатних не піддаватися дезінфекції, і продовжувати збільшення своєї популяції у відповідних умовах. Для процедури використовується спеціальний апарат і засоби або температурний вплив.

Передбачені методи, поєднують етапи очищення інструментів від забруднень і знезараження. Наприклад, з цим відмінно справляється стерилізатор ультразвукового типу, що видаляє бруд за рахунок вібраційного впливу. У той же час, поєднання дезінфекції та стерилізації забезпечує автоклав – паровий стерилізатор.

Автоклави

Ідеальним варіантом для послуг манікюру в студіях краси стає абсолютно безпечний агрегат, призначений для усунення шкідливих мікробів. Це досить дієвий та вірний метод стерилізації. Характеристики агрегатів включають:

  • Період процедури: від 4 хвилин до 1 години;
  • Зазвичай температура в камері: 134 °C;
  • Обробка інструментів зі скла і металу без втрати гостроти.

Основною перевагою автоклавів вважається те, що інструменти не ушкоджуються, на їхній поверхні не утворюються мікротріщини та відколи. Оброблювані предмети зберігають свої властивості та функції. ТОВ «Полтава Медобладнання» пропонує купити стерилізатор паровий за вигідною ціною з доставкою по Україні.

Інші статті
צ 23rd, 2020 Чому купити стерилізатор паровий автоматичний ГК – вигідно

Такий пристрій для дезінфікування медичних інструментів, як стерилізатор паровий ГК, є незамінним для роботи мед...

Ħ 7th, 2020 Чи може медичний автоклав вбити коронавірус COVID-19

Коронавірусна інфекція COVID-19 з кожним днем ​​вражає все більше людей на Планеті. Її головна особливість полягає у високому рівні заразності. Основною зброєю

' 27th, 2020 Автоклав медичний купити в Полтаві за вигідною ціною

Будь-яка установа медичного профілю – державна лікарня і навіть приватна клініка повинна бути оснащеною таким

Ħ 15th, 2019 Як правильно купити дистилятор води в Україні

Проблема очищення води актуальна в багатьох містах України. Оптимальним рішенням виступає дистилятор