Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Ефективне знезараження медичних інструментів

Фото із зображенням парового стерилізатора автоклава.Ефективне знезараження медичних інструментів

Медзаклади, а також дослідні лабораторії обов’язково повинні бути оснащені таким обладнанням, як стерилізатор. Такий апарат призначений для очищення і дезинфікування інструментів, стійких до високих температур. Особливо це відноситься до хірургічного інструментарію. Без стерилізації такі елементи використовувати заборонено.

Мета використання автоклава

Якісно обробити інструменти дозволяє стерилізатор паровий, стійкий до корозії. Робота агрегату передбачає очищення інструментарію за допомогою водяного насиченого пару під високим тиском. Метод відрізняється ефективністю, безпекою та відсутністю токсичності. Висока якість роботи і простота у використанні дозволяють часто застосовувати пристрій в побутових умовах.

Робота автоклаву забезпечує повне знищення всіх видів мікробної флори, а також вірусів спорових форм. Дезінфікуючому процесу можуть піддаватися різні вироби. Крім медустанов пристрій обов’язково має бути в салонах краси. Важливо пам’ятати, що одної обробки для манікюрних інструментів мало. Інструменти мають повітряні кишені, в яких накопичуються мікроорганізми. Вирішити проблему дозволяє функція попереднього вакууму в камері.

Паровий медичний автоклав класифікації

Пристрої для дезінфекції інструментів, крім технічних характеристик, відрізняються додатковими функціями, що позначається на кінцевій вартості. Наприклад, в залежності від характеристик, виділяють наступні модифікації агрегатів:

  • Паровий стерилізатор ВК 75 – обсяг камери 75 л, автоматичне керування стерилізаційним процесом;
  • Паровий стерилізатор ГК-100 – обсяг камери 100 л, попереднє видалення повітря з камери, наявність вбудованої шафи управління;
  • Паровий стерилізатор ГП 400 – обсяг камери 400 л, вбудовані мідні Тени з латунними штуцерами, наявність блоку підготовки повітря;
  • Паровий стерилізатор ГПД-560 – обсяг камери 560 л, можливість одночасного контролю за температурами і тиском, наявність ручного режиму на панелі оператора;
  • Стерилізатор паровий ГПД-700 – обсяг камери 700 л, Розміщення на окремій консолі панелі оператора з діагоналлю екрана 7 “, вбудований фільтр бактеріального очищення повітря.

Наведені моделі пристроїв застосовуються для дезинфікування різних медичних інструментів, виготовлених зі скла, металу, текстилю і гуми. Під впливом пари вироби не змінюють своїх функціональних якостей. Ефективний процес дезинфікування створюється, завдяки вакуумуванню, в якому з камери усувається повітря. Це забезпечує максимальне насичення парою і його проникнення в дрібні отвори та канали. Вибрати якісний апарат допоможуть фахівці ТОВ «Полтава Медобладнання». На сайті компанії можна купити стерилізатор паровий за прийнятною ціною.

Інші статті
Monday September 7th, 2020 Стерилізатор медичних інструментів паровий: як користуватися

Обробка інвентарю в спеціальному автоклаві — незмінна процедура, яка використовується для знезараження різних

Monday February 3rd, 2020 Паровий стерилізатор для манікюрного сервісу

Невід'ємним етапом діяльності манікюрного сервісу виступає знезараження інструментів для проведення манікюру. Методика гарантує

Monday February 24th, 2020 Стерилізатор купити за ціною виробника

Парові медичні стерилізатори, по-іншому відомі, як автоклави, призначені для обробки

бактерии бронхита под микроскопом, которые уничтожаются при помощи медицинского автоклава
Thursday September 13th, 2018 Хвороботворні бактерії більше не бояться дезінфікуючих засобів

У медичних установах по всьому світу використовується засіб для знезараження рук - САНІТАЙЗЕР.

error: Content is protected !!