Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Ефективне знезараження медичних інструментів

Фото із зображенням парового стерилізатора автоклава.Ефективне знезараження медичних інструментів

Медзаклади, а також дослідні лабораторії обов’язково повинні бути оснащені таким обладнанням, як стерилізатор. Такий апарат призначений для очищення і дезинфікування інструментів, стійких до високих температур. Особливо це відноситься до хірургічного інструментарію. Без стерилізації такі елементи використовувати заборонено.

Мета використання автоклава

Якісно обробити інструменти дозволяє стерилізатор паровий, стійкий до корозії. Робота агрегату передбачає очищення інструментарію за допомогою водяного насиченого пару під високим тиском. Метод відрізняється ефективністю, безпекою та відсутністю токсичності. Висока якість роботи і простота у використанні дозволяють часто застосовувати пристрій в побутових умовах.

Робота автоклаву забезпечує повне знищення всіх видів мікробної флори, а також вірусів спорових форм. Дезінфікуючому процесу можуть піддаватися різні вироби. Крім медустанов пристрій обов’язково має бути в салонах краси. Важливо пам’ятати, що одної обробки для манікюрних інструментів мало. Інструменти мають повітряні кишені, в яких накопичуються мікроорганізми. Вирішити проблему дозволяє функція попереднього вакууму в камері.

Паровий медичний автоклав класифікації

Пристрої для дезінфекції інструментів, крім технічних характеристик, відрізняються додатковими функціями, що позначається на кінцевій вартості. Наприклад, в залежності від характеристик, виділяють наступні модифікації агрегатів:

  • Паровий стерилізатор ВК 75 – обсяг камери 75 л, автоматичне керування стерилізаційним процесом;
  • Паровий стерилізатор ГК-100 – обсяг камери 100 л, попереднє видалення повітря з камери, наявність вбудованої шафи управління;
  • Паровий стерилізатор ГП 400 – обсяг камери 400 л, вбудовані мідні Тени з латунними штуцерами, наявність блоку підготовки повітря;
  • Паровий стерилізатор ГПД-560 – обсяг камери 560 л, можливість одночасного контролю за температурами і тиском, наявність ручного режиму на панелі оператора;
  • Стерилізатор паровий ГПД-700 – обсяг камери 700 л, Розміщення на окремій консолі панелі оператора з діагоналлю екрана 7 “, вбудований фільтр бактеріального очищення повітря.

Наведені моделі пристроїв застосовуються для дезинфікування різних медичних інструментів, виготовлених зі скла, металу, текстилю і гуми. Під впливом пари вироби не змінюють своїх функціональних якостей. Ефективний процес дезинфікування створюється, завдяки вакуумуванню, в якому з камери усувається повітря. Це забезпечує максимальне насичення парою і його проникнення в дрібні отвори та канали. Вибрати якісний апарат допоможуть фахівці ТОВ «Полтава Медобладнання». На сайті компанії можна купити стерилізатор паровий за прийнятною ціною.

Інші статті
фото инструментов для маникюра, подготовленных для обработке в медицинском автоклаве.
6th, 2019 Медичний автоклав стали використовувати в салонах манікюру

Спочатку автоклави розроблялися для стерилізації медичних інструментів. Створення чистоти в них забезпечується завдяки

' צ 12th, 2019 Новітній портативний відеоларингоскоп

Виробник Verathon Medical представив портативний відеоларингоскоп GlideScope Go

фото дівчини з красивими зубами і яблуком. Щоб зуби були здоровими, а посмішка сяючою, вчені провели кілька випробувань
27th, 2019 Що їсти, щоб зберегти здоров’я зубів?

Став відомий продукт, властивості якого дозволяють запобігти розвитку карієсу.

фото пластикового контейнера для штучної крові при використанні якого потрібен паровий стерилізатор
1st, 2018 Штучна кров – винахід, здатний врятувати життя

Втрата великої кількості крові вкрай небезпечна для життя людини. У таких ситуаціях потрібно екстрене медичне втручання

error: Content is protected !!