Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Ефективне знезараження медичних інструментів

Фото із зображенням парового стерилізатора автоклава.Ефективне знезараження медичних інструментів

Медзаклади, а також дослідні лабораторії обов’язково повинні бути оснащені таким обладнанням, як стерилізатор. Такий апарат призначений для очищення і дезинфікування інструментів, стійких до високих температур. Особливо це відноситься до хірургічного інструментарію. Без стерилізації такі елементи використовувати заборонено.

Мета використання автоклава

Якісно обробити інструменти дозволяє стерилізатор паровий, стійкий до корозії. Робота агрегату передбачає очищення інструментарію за допомогою водяного насиченого пару під високим тиском. Метод відрізняється ефективністю, безпекою та відсутністю токсичності. Висока якість роботи і простота у використанні дозволяють часто застосовувати пристрій в побутових умовах.

Робота автоклаву забезпечує повне знищення всіх видів мікробної флори, а також вірусів спорових форм. Дезінфікуючому процесу можуть піддаватися різні вироби. Крім медустанов пристрій обов’язково має бути в салонах краси. Важливо пам’ятати, що одної обробки для манікюрних інструментів мало. Інструменти мають повітряні кишені, в яких накопичуються мікроорганізми. Вирішити проблему дозволяє функція попереднього вакууму в камері.

Паровий медичний автоклав класифікації

Пристрої для дезінфекції інструментів, крім технічних характеристик, відрізняються додатковими функціями, що позначається на кінцевій вартості. Наприклад, в залежності від характеристик, виділяють наступні модифікації агрегатів:

  • Паровий стерилізатор ВК 75 – обсяг камери 75 л, автоматичне керування стерилізаційним процесом;
  • Паровий стерилізатор ГК-100 – обсяг камери 100 л, попереднє видалення повітря з камери, наявність вбудованої шафи управління;
  • Паровий стерилізатор ГП 400 – обсяг камери 400 л, вбудовані мідні Тени з латунними штуцерами, наявність блоку підготовки повітря;
  • Паровий стерилізатор ГПД-560 – обсяг камери 560 л, можливість одночасного контролю за температурами і тиском, наявність ручного режиму на панелі оператора;
  • Стерилізатор паровий ГПД-700 – обсяг камери 700 л, Розміщення на окремій консолі панелі оператора з діагоналлю екрана 7 “, вбудований фільтр бактеріального очищення повітря.

Наведені моделі пристроїв застосовуються для дезинфікування різних медичних інструментів, виготовлених зі скла, металу, текстилю і гуми. Під впливом пари вироби не змінюють своїх функціональних якостей. Ефективний процес дезинфікування створюється, завдяки вакуумуванню, в якому з камери усувається повітря. Це забезпечує максимальне насичення парою і його проникнення в дрібні отвори та канали. Вибрати якісний апарат допоможуть фахівці ТОВ «Полтава Медобладнання». На сайті компанії можна купити стерилізатор паровий за прийнятною ціною.

Інші статті
Sunday December 22nd, 2019 Медичний стерилізатор ГПД-560-2

Автоматичний паровий стерилізатор ГПД-560-2 відрізняється простотою, зручністю в експлуатації, а також безпекою для оточення

Monday July 15th, 2019 Як правильно купити дистилятор води в Україні

Проблема очищення води актуальна в багатьох містах України. Оптимальним рішенням виступає дистилятор

Friday July 19th, 2019 Навчання зварювальників у Полтаві

У зв'язку з тим, що для проведення вогненних і зварювальних робіт від виконавця вимагається дотримання норм технічної

зображення доктора, пивна терапія здатна врятувати життя людині
Wednesday March 13th, 2019 Пивна терапія

Для порятунку життя людини медикам нерідко доводиться вдаватися до нетрадиційних

error: Content is protected !!