Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Ефективне знезараження медичних інструментів

Фото із зображенням парового стерилізатора автоклава.Ефективне знезараження медичних інструментів

Медзаклади, а також дослідні лабораторії обов’язково повинні бути оснащені таким обладнанням, як стерилізатор. Такий апарат призначений для очищення і дезинфікування інструментів, стійких до високих температур. Особливо це відноситься до хірургічного інструментарію. Без стерилізації такі елементи використовувати заборонено.

Мета використання автоклава

Якісно обробити інструменти дозволяє стерилізатор паровий, стійкий до корозії. Робота агрегату передбачає очищення інструментарію за допомогою водяного насиченого пару під високим тиском. Метод відрізняється ефективністю, безпекою та відсутністю токсичності. Висока якість роботи і простота у використанні дозволяють часто застосовувати пристрій в побутових умовах.

Робота автоклаву забезпечує повне знищення всіх видів мікробної флори, а також вірусів спорових форм. Дезінфікуючому процесу можуть піддаватися різні вироби. Крім медустанов пристрій обов’язково має бути в салонах краси. Важливо пам’ятати, що одної обробки для манікюрних інструментів мало. Інструменти мають повітряні кишені, в яких накопичуються мікроорганізми. Вирішити проблему дозволяє функція попереднього вакууму в камері.

Паровий медичний автоклав класифікації

Пристрої для дезінфекції інструментів, крім технічних характеристик, відрізняються додатковими функціями, що позначається на кінцевій вартості. Наприклад, в залежності від характеристик, виділяють наступні модифікації агрегатів:

  • Паровий стерилізатор ВК 75 – обсяг камери 75 л, автоматичне керування стерилізаційним процесом;
  • Паровий стерилізатор ГК-100 – обсяг камери 100 л, попереднє видалення повітря з камери, наявність вбудованої шафи управління;
  • Паровий стерилізатор ГП 400 – обсяг камери 400 л, вбудовані мідні Тени з латунними штуцерами, наявність блоку підготовки повітря;
  • Паровий стерилізатор ГПД-560 – обсяг камери 560 л, можливість одночасного контролю за температурами і тиском, наявність ручного режиму на панелі оператора;
  • Стерилізатор паровий ГПД-700 – обсяг камери 700 л, Розміщення на окремій консолі панелі оператора з діагоналлю екрана 7 “, вбудований фільтр бактеріального очищення повітря.

Наведені моделі пристроїв застосовуються для дезинфікування різних медичних інструментів, виготовлених зі скла, металу, текстилю і гуми. Під впливом пари вироби не змінюють своїх функціональних якостей. Ефективний процес дезинфікування створюється, завдяки вакуумуванню, в якому з камери усувається повітря. Це забезпечує максимальне насичення парою і його проникнення в дрібні отвори та канали. Вибрати якісний апарат допоможуть фахівці ТОВ «Полтава Медобладнання». На сайті компанії можна купити стерилізатор паровий за прийнятною ціною.

Інші статті
' צ 12th, 2019 Новітній портативний відеоларингоскоп

Виробник Verathon Medical представив портативний відеоларингоскоп GlideScope Go

фото роздрукованого на 3Д-принтері стерильного мозку
1st, 2018 3D-принтер врятує від болю

В останні роки поняття тривимірного друку увійшло в повсякденне життя. За допомогою 3D-принтера можна сконструювати об'ємний предмет і

фото инструментов для маникюра, подготовленных для обработке в медицинском автоклаве.
6th, 2019 Медичний автоклав стали використовувати в салонах манікюру

Спочатку автоклави розроблялися для стерилізації медичних інструментів. Створення чистоти в них забезпечується завдяки

20th, 2020 Принцип роботи парового стерилізатора ГК-100-3

Стерилізатор паровий типу ГК-100-3 – це спеціальний апарат, розроблений для стерилізації та дезінфікування медичного і

error: Content is protected !!