Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Характеристики стоматологічного парового стерилізатора

Фото набору стоматологічних інструментів.

Характеристики стоматологічного парового стерилізатора

Сьогодні в стоматологічній практиці використовуються різноманітні автоклави. Устаткування дозволяє скоротити загрозу зараження пацієнтів та медпрацівників. Це забезпечує максимальні стандарти якості стоматологічної клініки.

Стерилізатор з вакуумом або без

Перед придбанням устаткування важливо розглянути кілька питань. Як правило, до вибору пропонуються вакуумний і невакуумний типи автоклавів. Другий варіант виявляється бездоганним для дезінфекції суцільних, розгорнутих інструментів, передбачених для негайного застосування. При цьому для інструментарію з пористою поверхнею, борозенками та прорізами вони не підходять.

У свою чергу, необхідно, щоб автоклав для хірургічної стоматології, яка використовує інструментарій з вузькими прорізами, мав вакуум, усуваючий повітря з порожнин. Патогенні бактерії не будуть усунені без впливу пара. При наявності інфікованого повітря в отворах, забезпечити чистоту розміщених інструментів буде неможливо. З цієї причини якісна стерилізація вимагає завчасної вакуумної обробки.

Правильний вибір парового стерилізатора

Відкинути всі сумніви при виборі дезінфікуючого обладнання для стоматології допоможе облік наступних пунктів:

  1. Обсяг камери пристрою. Віддавайте перевагу обладнанню з максимальним форматом камери. Велика камера стерилізатора забезпечує його високу ефективність.
  2. Технологія подачі води. Підбирайте стерилізатор із зовнішнім нагрівом води. Таким чином, завантажені елементи будуть абсолютно сухими, а втрати очищеної води – невеликими.
  3. Число піддонів для обробки, що розміщуються. Вибирайте обладнання, здатне вмістити найбільшу кількість піддонів. Тому як їх більше число забезпечує дробове завантаження інструментів і менший час на обробку.
  4. Простота чистки. Не забувайте, що стерилізатор паровий також вимагає чистки. Вибирайте пристрій, який нескладно протирати.
  5. Зовнішня естетичність. Ідеальним варіантом виявиться, якщо пристрій для дезінфекції буде володіти приємним зовнішнім виглядом.

Не останнє значення при придбанні стерилізатора парового має сервіс, що обслуговує пристрій при поломці. Устаткування повинні полагодити якісно і в найкоротші терміни. Це так само стосується гарантійного питання. Потрібно звернутися до виробника про гарантії на реалізований автоклав. Іноді гарантія поширюється тільки на камеру і нагрівач.

Великий перелік парових стерилізаторів пропонує компанія ТОВ «Полтава Медобладнання». Вироблене обладнання відповідає стандартам європейської якості та володіє підтверджуючими сертифікатами. Виробник також гарантує відмінне гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Інші статті
15th, 2020 Стерилізатор паровий ГК-100-3

Завдяки численним функціям безпеки парові стерилізатори ГК-100-3 відповідають найвищим стандартам і вимогам

Зображення стерильних інструментів, розкладених на столі перед операцією, які продезінфікував автоклав.
1st, 2018 В історії хірургії не все стерильно

Медицина виникла за багато століть до нашої ери. Ще в епоху стародавніх цивілізацій люди проводили хірургічні втручання

' 6th, 2019 Якісний медичний дистиллятор води купити в Полтаві

Основною сферою використання апаратів для дистиляції води вважається медицина. Устаткування виробляє звільнення питн

фото доктора, який несе орган для трансплантації в стерильному контейнері
1st, 2018 Донорські органи – сотні життів буде врятовано!

Вирішити проблему очікування донорських органів вирішили...

error: Content is protected !!