Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Якісний медичний дистиллятор води купити в Полтаві

фото дистилятора води типу MO-ST-D25 українського виробника «Полтава Медобладнання»

Якісний медичний дистиллятор води купити в Полтаві

Основною сферою використання апаратів для дистиляції води вважається медицина. Устаткування виробляє звільнення питної води від радіонуклідів, тому воно потрібно для лікарень, лабораторій, аптек і фармацевтичних фабрик. Процедура очищення схожа з природним процесом: спочатку вода перетворюється в пар, після чого конденсується та збирається в формі опадів. Таким чином, дистилятори очищають рідину від шкідливих елементів за допомогою випаровування.

Дистиллятор води – суть дії

З латинської мови слово «дистиляція» перекладається, як перегонка. Технологія очищення рідини включає її випаровування з подальшим охолодженням і згущенням парів для усунення шкідливих елементів. Дистиллятор води складається з куба, куди надходить рідина. Після її доведення до кипіння, пар що утворився за допомогою холодильного апарату, трансформується в конденсат і осідає на внутрішніх стінках резервуару. Після цього конденсат скраплюється, і в формі дистильованої води передається до збірки.

Дистиллятор води медичний – функції

Якщо ви хочете купити дистилятор води в Україні, важливо звернути увагу на його функції. Адже здатності апарату дозволяють використовувати його в аптеці для приготування розчинів високої насиченості. Функції пристрою полягають в перегонці рідини, її очищення та досягнення наступного стану:

Безбарвність і прозорість;

Відсутність смаку і запаху;

Знаходження рівня pH в межах 5,0-6,08;

Досягнення електричної провідності від 5 до 0,056 мкСм/см.

Крім того, вода позбавляється від хлоридів, солей кальцію, нітритів, сульфатів, нітратів, діоксиду вуглецю і важких металів.

Аспекти вибору пристрою очищення

Якщо вам знадобилося купити дистиллятор води в Україні, зробити правильний вибір можна, враховуючи такі його параметри:

1. Ємність – визначається, згідно потрібної продуктивності.

2. Механізм (електричний, паровий). Електричні відрізняються більш повільною роботою, однак, автоматичним відключенням. Парові апарати мають більшу продуктивність, але вимагають постійної уваги.

3. Габарити – слід враховувати площу простору, де пристрій буде використовуватися.

4. Матеріал – і сама посудина і кріплення повинні бути виготовлені з міцних матеріалів, краще з нержавіючого металу.

5. Вартість – це, безумовно, не головний показник якості, однак, само собою хороші апарати не можуть бути занадто дешевими. Краще зупинити свій вибір на оптимальній ціні при наявності гарантійного талону.

Якщо вам потрібен якісний дистиллятор води медичний, купити його в Полтаві можна на сайті medobl.com. Апарати представлені в різних моделях за прийнятною ціною. Заповніть форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за контактним номером. Доставка обладнання для дистиляції води здійснюється по всій території України.

Інші статті
צ 23rd, 2020 Чому купити стерилізатор паровий автоматичний ГК – вигідно

Такий пристрій для дезінфікування медичних інструментів, як стерилізатор паровий ГК, є незамінним для роботи мед...

Ħ 10th, 2020 Як уникнути несправностей стерилізатора парового ГК-100

Використовувати автоклав можуть тільки ті співробітники медустанови, які пройшли спеціальне навчання, вивчили документацію про апарат, його

20th, 2020 Принцип роботи парового стерилізатора ГК-100-3

Стерилізатор паровий типу ГК-100-3 – це спеціальний апарат, розроблений для стерилізації та дезінфікування медичного і

фото роздрукованого на 3Д-принтері стерильного мозку
1st, 2018 3D-принтер врятує від болю

В останні роки поняття тривимірного друку увійшло в повсякденне життя. За допомогою 3D-принтера можна сконструювати об'ємний предмет і

error: Content is protected !!