Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

5 вигідних відмінностей автоклавів

Фото із зображенням парового стерилізатора ГК 100л (M1-ST 100л)

5 вигідних відмінностей автоклавів

З усіх доступних способів знищення мікроорганізмів та їх спор під тиском, найефективнішим вважається паровий стерилізатор. Використання автоклава безпечно для здоров’я, доступно за ціною і забезпечує швидкий процес очищення. Найчастіше обладнання застосовується для знезараження в стаціонарних медичних установах перев’язувальних матеріалів, операційної білизни, хірургічного інструменту і рукавичок, а також іншого медичного приладдя.

Переваги медичних автоклавів

Бажаючи придбати автоклав, важливо не розгубитися у виборі, тому варто ознайомитися з перевагами пристроїв, наприклад:

  1. Паровий стерилізатор ВК-75 – для роботи використовує сильно нагріту воду, як стерилізаційне середовище, що забезпечується низькими енерговитратами.
  2. Паровий стерилізатор ГК-100-3 – компактні габарити і зручність розміщення дозволяє розташовувати пристрій у невеликій площі.
  3. Паровий стерилізатор ГК-100-3-М – більш зручне розміщення контрольних приладів для контролю операцій, які виконують крани управління.
  4. Паровий стерилізатор ГП-400 – оснащеність самописцем для реєстрації температури, тиску і часу.
  5. Паровий стерилізатор ГПД-560-2 – відрізняється формою конструкції, яку зручно роз’єднувати на 2 блоки: камери і електросекції.

Окремий пристрій являє собою паровий стерилізатор ГПД-700. Він призначений для використання в молочних кухнях дитячого харчування, володіє прохідним виконанням – розміщується між «чистою» та «стерильною» зонами.

Купити паровий стерилізатор недорого

Автоклави, представлені на сайті – це апарати українського виробництва, які є абсолютними аналогами європейських стерилізаторів. Пристрої мають усі параметрами, необхідні для знищення шкідливих мікроорганізмів. За узгодженням із замовником товар може бути укомплектований засобами механізації.

Щоб купити паровий стерилізатор за вигідною ціною, скористайтеся зручним інтерфейсом сайту або зателефонуйте. Компанія «Полтава медобладнання» займається виробництвом апаратів самостійно, тому вам не доведеться платити посередникам.

Замовте устрій за ціною виробника без накруток. Доставка товару в найкоротші терміни виконується по всій території України. Ви отримаєте надійний і практичний автоклав, який буде ефективно проводити дезінфекцію.

Інші статті
' 19th, 2019 Навчання зварювальників у Полтаві

У зв'язку з тим, що для проведення вогненних і зварювальних робіт від виконавця вимагається дотримання норм технічної

фото карантинної палати зі стерильними інструментами при використанні медичних автоклавів
1st, 2018 Обережно, інфекція!

Протоколи обробки інструментів, що застосовуються в медицині та стоматології, постійно оновлюються, відповідно до

23rd, 2019 Характеристики стоматологічного парового стерилізатора

Сьогодні в стоматологічній практиці використовуються різноманітні автоклави.

' צ 12th, 2019 Новітній портативний відеоларингоскоп

Виробник Verathon Medical представив портативний відеоларингоскоп GlideScope Go