Language:


+380 (067) 212 51 65 +380 (0532) 59 32 32
Сертифікати відповідності

Компанія "Полтава медобладнання"

Підписатися на наші новини

Залиште Ваш e-mail, щоб бути в курсі наших найважливіших новин.

Компанія «Полтава Медобладнання» виготовляє кращий продукт для медичних клінік

Компанія «Полтава Медобладнання» успішно працює на ринку медичного обладнання вже більше 10 років. Ми є виробниками медичних автоклавів парового типу для сфери медичних послуг.

  Виробництво «Полтава Медобладнання» це:
 • команда інженерів-технологів, які працюють над розвитком продукції;
 • укомплектовані потужності, які забезпечують повний цикл виробництва;
 • використання високоякісних матеріалів;
 • система менеджменту якості, що відповідає міжнародним стандартам ISO;
 • гарантія та сервісне обслуговування.

Ми впевнені в якості своєї продукції і поставляємо її в медичні установи по всій Україні. Команда інженерів працює над новими рішеннями і пропонує ринку актуальний і затребуваний продукт. Сфера медичних технологій не стоїть на місці, і наша техніка відповідає передовим тенденціям.

Характеристики продукції

Стерилізатори характеризуються економічністю витрат енергоресурсів, відмінністю експлуатаційнійних характеристик, довговічністю служби, безпекою обслуговування. З великого асортименту продукції завжди можна вибрати модель відповідних габаритів. Стерилізатори бувають горизонтального і вертикального завантаження. Довгий термін служби забезпечується використанням корозійностійкої сталі товщиною стінок камери від 3 до 12 мм.

Співпраця з надійною кампанією

  Система взаємодії з клієнтами вибудувана максимально ефективно. Ми забезпечуємо:
 1. Повну консультаційну підтримку на етапі вибору.
 2. Підбір оптимальної моделі під потреби установи.
 3. Оперативність поставки.
 4. Можливість виготовлення автоклавів під індивідуальні характеристики.

Ми пропонуємо автоклави з різними рівнями автоматизації. Насиченість додаткових функцій і програм клієнт вибирає виходячи зі своїх потреб і фінансових можливостей. Існують автоматичні, напівавтоматичні та ручні системи управління механізмом. В процесі вибору ви зможете ознайомитися з сертифікатами якості, які підтверджують високий рівень продукції. У компанії «Полтава Медобладнання» ви можете купити стерилізатор типу M-ST швидко і за вигідною ціною.

Купуючи обладнання від виробника, ви завжди можете бути впевненими в його якості та відповідності міжнародним стандартам.
Місія компанії

ТОВ ПОЛТАВА МЕДОБЛАДНАННЯ є виробником і постачальником медичного та лабораторного обладнання на території України

Підприємство має виробничі потужності для повного циклу виготовлення обладнання: від заготівельної ділянки, обладнаної гільйотиною і обладнанням для плазмового різання металу з ЧПУ до обладнання для вальцювання посудин, що працюють під тиском.


Процес виготовлення продукту

Організація виробництва забезпечує втілення індивідуальних потреб замовника і гнучкого виробництва як серійних, так індивідуальних моделей устаткування.

Особливо потрібно відзначити інженерно-технічний відділ підприємства. У цьому відділі акумулюються нові ідеї, стратегічні рішення в удосконаленні обладнання та розробки нових моделей.

Освоєно серійне виробництво обладнання з різним рівнем автоматизації, управління і контролю в залежності від потреб замовника. Від «лайт серії», що вирізняється своєю простотою в повній автоматизації на базі РІ.С зі встановленою панеллю оператора (Тоісіп Рапеі) зон пошуку контролем.


Наші клієнти

Нашою головною метою і важливим принципом в роботі є задоволеність клієнтів. Ще намагаємося робити все, щоб процес покупки був простим, зрозумілим і швидким. Ми дорожимо своєю репутацією, і при вирішенні будь-яких питань ми завжди на вашому боці.

Організація виробництва забезпечує втілення індивідуальних потреб замовника і гнучкого виробництва як серійних, так індивідуальних моделей устаткування.

Підприємством постійно здійснюється абонентська підтримка споживачів як під час, так і після закінчення гарантійного терміну експлуатації обладнання до моменту закінчення загального терміну його експлуатації.

Колектив підприємства завжди відкритий до співпраці і втілення побажань споживачів при виготовленні продукції.


Ваша довіра до нас підтверджена багатьма сертифікатами якості та відповідності
Сертифікат відповідності технічному регламенту, безпеки обладнання, що працює під тиском

Сертифікат відповідності технічному регламенту, безпеки обладнання, що працює під тиском

Сертифікат відповідності технічному регламенту, щодо медичних виробів

Сертифікат відповідності технічному регламенту, щодо медичних виробів

Сертифікат стосовно проектування, виробництва і продажу стерилізаторів типу MS-T

Сертифікат стосовно проектування, виробництва і продажу стерилізаторів типу MS-T

error: Content is protected !!